misyonumuz

Uzun dönemli hedeflerimiz

Toplumsal cinsiyet eşitliğinin tüm dünyayı daha yaşanılabilir bir yer haline getireceğine inanıyoruz.

"Kuruluşumuzdan bu yana geçen 18 yıl içerisinde 20000 kadının hayatına dokunduk. Önümüzdeki dönemde daha fazla olumlu etkide bulunabilmek istiyoruz."

Nasıl çalışıyoruz?

AKDAM tamamen gönüllü desteği ile varlığını sürdüren bir kurum.

Tüm çalışanlarımız gönüllülerden oluşuyor. Sadece projelendirilmiş ve fon kaynağı onaylanmış çalışmalarda önceden belirlenmiş fon kaynaklarını kullanabiliyoruz. Bunun dışında gönüllülerimiz ve destekçilerimizle yol alıyoruz.

Bağışta bulunarak bize destek olurken belli bir projemizi seçip, örneğin“ Doğu Akdeniz Şiddetle Mücadele Ağı'na 100 TL” gibi belirtmek yahut "şiddet gören kadınların hukuki ihtiyaçları için"gibi genel bir bağış konusu seçmek mümkün. İsimsiz bağış yapılabildiği gibi, özel olarak belirtilmediği sürece bağışçılarımız sayfamızda adınızı teşekkürlerimizle anıyoruz.

 

bağışçımız veya destekçimiz olabilirsiniz...

Bir defa ya da aylık düzenli bağışçı olmak da mümkün. Nakdi bağış dışında ihtiyaç listemize uygun ayni bağış da yapabilirsiniz. Gönüllülerimiz arasına katılarak vaktiniz de bağışlayabilirsiniz!

En çok destekelemek istediğini yönlerimizden çevrenizi de haberdar etmeyi lütfen unutmayın. Destekçilerimizin çoğalması, eşitlik mücadelemizde daha çok yol almamız için en gerekli şeylerden biri!

süre    toplanan bağış         gönüllü sayısı       proje     erişilen

18 yıl    40000TL     50       20     20000 kadın

Bizimle ilgili hislerinizi lütfen çevrenizle paylaşın! Ne kadar çok kişi bilir ve hayalimize inanır ve planlarımıza destek olursa, o kadar yol alır ve o kadar güçlü oluruz!